Facility Manager

Jméno/Firma
FORUM správa nemovitostí s.r.o.
Pracoviště
Sokolovská 694/100a, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
30. 9. 2024

Jsme společnost FORUM správa nemovitostí s.r.o., která se zabývá správou domů na lukrativních adresách v širších centru Prahy. Zabezpečujeme administrativní servis, údržbu nemovitostí a technickou správu budov. Mementálně do týmu hledáme vhodného člověka na pozici "FACILITY MANAGER“

  • Jaká bude Vaše náplň práce?

- Správa budov SVJ

- Správa pronajímaných budov a bytů

- Komunikace se státními orgány, dodavateli energií

- Komunikace s nájemníky nebo členy SVJ

- Příprava a účast na schůzích SVJ

- Řešení havarijních stavů a krizových situací

- Schvalování a vystavování objednávek, kontrola faktur, komunikace s účetním a finančním oddělením

- Kontrola a uzavírání/vypovídání smluv jednotlivých objektů, administrace uzavírání smluv k médiím (voda, energie, odpady apod.)

- Pravidelná kontrola objektů a kontrola provedených prací subdodavateli

- Poskytování součinnosti při ročním vyúčtování služeb v souladu s platnou legislativou

- Pravidelný reporting vedení společnosti

  • Co požadujeme?

- Středoškolské vzdělání s maturitou

- Znalost anglického jazyka podmínkou

- Hledáme zodpovědného a disciplinovaného člověka s organizačními schopnostmi a efektivním rozhodováním

- Nezbytná praxe v oblasti správy nemovitostí (znalost problematiky SVJ výhodou)

- Zkušenosti se správou budov

- Aktivní znalost práce s PC (MS Office, Excel, Word)

- Příjemné a profesionální vystupování

- Řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)

- Práce na živnostenský list (IČO)

  • Co nabízíme:

- Práci ve společnosti se stabilním portfoliem budov ve správě

- Pracovní notebook, mobilní telefon a automobil k pracovním účelům

- Tým odborníků, který je Vám vždy k ruce

- Dlouhodobou spolupráci

- Pracoviště v nové a moderní kanceláři v Karlíně

- Atraktivní teambuildingové aktivity

- Občerstvení na pracovišti