Zapálená Asistentka :)

Jméno/Firma
Bright HR, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
30. 9. 2024

Přidejte se k dynamickému týmu našeho významného klienta jako Administrativní Asistent/ka.

Pokud toužíte po práci, která vás bude každý den motivovat a bude vám přinášet nové výzvy, pak jste na správném místě!

Co vás čeká:

  • Podpora a spolupráce s vedením a týmem
  • Organizace a plánování pracovních postupů
  • Řízení kancelářských procesů a administrativních úkolů
  • Komunikace s interními a externími partnery
  • Možnost osobního rozvoje a růstu ve firmě

Co od vás očekáváme:

  • Znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího
  • Středné pokročilá znalost angličtiny (min B2)
  • pokročilá znalost MS Office
  • Schopnost efektivně organizovat a řídit čas
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Schopnost práce v týmu i samostatně
  • Flexibilita a schopnost rychle se přizpůsobit měnícím se podmínkám
  • Zájem o učení a neustálý osobní rozvoj

Co vám nabízíme:

  • Příležitost stát se součástí rychle rostoucí společnosti
  • Inspirativní a podpůrné pracovní prostředí
  • Možnost profesního rozvoje a kariérního postupu
  • Konkurenční platové ohodnocení a další benefity

Pokud se cítíte připraveni převzít kontrolu nad svou kariérou a přinést své schopnosti, neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Těšíme se na setkání s vámi!