???? OBCHODNĚ-APLIKAČNÍ SPECIALISTA / PRŮTOKOVÁ CYTOMETRIE

Jméno/Firma
Pharmonia s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
30. 9. 2024

Obchodně-aplikační specialista je v aktivním kontaktu s klienty z řad laboratoří a poskytuje jim odbornou aplikační podporu týkající se portfolia přístrojů v oblasti průtokové cytometrie. Jeho úkolem je také prezentovat a nabízet nové přístroje, upgrady a metody a získávat nové zákazníky.

Má různorodou práci, která kombinuje terén a kancelář.

Může využívat zázemí kanceláře v Praze nebo v Brně nebo pracovat na home office.

???? Mezi Vaše hlavní pracovní povinnosti bude patřit:

Demonstrace přístrojů u klientů (nemocniční i soukromé laboratoře)
Školení klientů na nově instalované přístroje a další pravidelné proškolování klientů
Poskytování odborné aplikační podpory (vzdáleně i u klientů)
Osobní schůzky i vzdálená podpora
Oslovování a získávání nových klientů (laboratoří či výzkumných pracovišť)
Prezentace novinek, příprava na schůzky a demostrace

Práce v terénu (60-80 %), v kanceláři v Praze / Brně nebo vzdáleně z domova
Spolupráce napříč týmem a jeho odborná podpora v oblasti průtokové cytometrie

Práce v rámci ČR

Představujeme si, že máte:

✔ VŠ vzdělání přírodovědného zaměření
✔ Laboratorní zkušenosti v průtokové cytometrii alespoň 2 roky - NUTNÉ
✔ Dobrou angličtinu (naše školení je v AJ i ČJ, čeká Vám práce s AJ materiály)
✔ Velmi dobré prezentační dovednosti
✔ Ochotu učit se a rozvíjet své znalosti
✔ ŘP sk. B – za klienty budete jezdit služebním autem
✔ Bydliště nejlépe v Praze příp. v Brně (není podmínkou)

Nástup je možný ihned či dohodou dle Vašich možností

???? Co nabízíme a co Vás čeká?

Zázemí prestižní zahraniční výrobní společnosti
Práci s TOP přístrojovou laboratorní technikou
Stabilní a funkční tým
Možnost získání nových zkušeností
Osobní a odborný růst
Služební automobil, telefon, notebook
Pravidelný vzdělávací systém odborných znalostí (v ČR i zahraničí)
Práci na HPP, zajímavé finanční ohodnocení
Nástup možný ihned či dohodou dle Vašich možností

Pokud Vás místo zaujalo a splňujete požadavky (znalost FC je klíčová), pošlete mi své CV a krátký průvodní dopis. Na dalším postupu se domluvíme.

Těším se na spolupráci!

Magdalena Trojanová