Sales Manager / Key Account Manager

Jméno/Firma
PARKER INTERNATIONAL CZECH s.r.o.
Pracoviště
Nad Kovárnou 185, Kněževes
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
30. 9. 2024

Pracovní nabídka

Popis pracovní pozice:

· Komunikace s klíčovými zákazníky a řešení požadavků - technických, logistických a obchodních

· Řízení projektů a podpora jejich úspěšné implementace napříč odděleními

· Administrativní obchodní činnost, kalkulace, cenotvorba

· Akvizice nových zákazníků (Evropa)

· Přijímání objednávek od zákazníka a jejich potvrzování

· Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

· Obchodní spolupráce s ostatními pobočkami Parker (především Turecko)

· Další administrativní a organizační podpora

Očekáváme:

· Zkušenosti s B2B obchodními aktivitami optimálně v průmyslové výrobě nebo automotive

· Anglický jazyk na komunikativní úrovni

· Prezentační, komunikační a vyjednávací dovednosti

· Dobré organizační schopnosti

· Samostatnost a pečlivost při výkonu práce

· Spolehlivost, zodpovědnost, proaktivita

· Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání

· Uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook)

· Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat (Evropa + Turecko)

· Ochota a schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

· Práce na plný úvazek v mezinárodní společnosti

· Motivující finanční ohodnocení (včetně 13. a 14. mzdy)

· 5 týdnů dovolené a 4 dny rekondičního volna

· Možnost občasné práce z domova (home office)

· Příspěvek na penzijní spoření nebo životní pojištění po 1. roce zaměstnání

· Profesní rozvoj, kurzy angličtiny