Projektant/ka elektro s home office - vhodné i pro juniory

Jméno/Firma
RIGHT INDICADA s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
30. 9. 2024

Chcete získat další zkušenosti v oblasti projektování elektro? Vést svůj projekt a posunout se dále i v oblasti vedení týmu? Připojte se k týmu projekční kanceláře v centru Ostravy.

Co nabízíme?

  • Možnost práce z domova dle domluvy,
  • 25 dní dovolené,
  • pružná pracovní doba,
  • parkování pro kola přímo v kanceláři,
  • možnost práce při studiu VŠ,
  • minerálky, čaj i káva jsou samozřejmostí,
  • kancelář v centru Ostravy, takže pošta, bankomat i tramvaj jsou za rohem.

Koho hledáme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického oboru,
  • zkušenosti s programy AUTOCAD LT a EPLAN ELECTRICAL výhodou,
  • základní znalost angličtiny,
  • svědomitost,
  • bez řidičského průkazu sk. B se neobejdete.

Co budete dělat?

  • Budete občas cestovat v rámci České republiky,
  • pracovat s programy AutoCAD a Eplan,
  • budete mít na starost projekty z oblasti energetiky, elektroinstalací, automatizace a MaR a budete je zpracovávat od návrhu po dozor na stavbě.