HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ (m/ž)

Jméno/Firma
M - SILNICE a.s.
Pracoviště
Záhumenní 2034/103, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
30. 9. 2024

Hledáme zkušené kolegy/-ně na pozici HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ, kteří se s námi budou podílet na realizaci významných zakázek v regionu působení našeho oblastního závodu MORAVA.

Vaším úkolem bude

  • koordinace a řízení stavebních prací přidělené zakázky
  • organizace práce našich lidí i subdodavatelů a následná kontrola provedených prací
  • komunikace s projektanty, technickým dozorem a dodavateli
  • zajištění výběru subdodavatelů a jejich zasmluvnění
  • kontrola dodržování norem, technologických postupů a legislativy BOZP
  • průběžné vyhodnocování ekonomických výsledků projektu

Co by Vám nemělo chybět

  • zkušenosti se samostatným vedením stavby
  • vzdělání stavebního směru (autorizace výhodou)
  • chuť aktivně se podílet na realizaci náročných projektů
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • samostatnost, zodpovědnost, předpoklady pro vedení týmu

Co nabízíme

  • zázemí silné stabilní české společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení + roční odměny, odměny za splněné cíle
  • práci na zajímavých a významných zakázkách
  • možnost profesního i karierního rozvoje
  • služební automobil i pro soukromé užívání
  • další benefity: příspěvek na stravování, týden volna navíc, příspěvek na volnočasové aktivity, penzijní/životní pojištění/DIP
  • nástup možný ihned