Mistr stavební výroby

Jméno/Firma
Lesy hl.m. Prahy
Pracoviště
Práčská 1885/12, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
30. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • řízení a kontrola stavebních prací,
  • vedení pracovního kolektivu,
  • vedení dílčích prací na stavebních projektech,
  • zodpovědnost za dodržování stanovených plánů,
  • zpracování fakturačních podkladů,
  • jednání s úřady a investorem,
  • zajišťování údržby stavebních objektů,
  • administrativa spojená s chodem svěřeného úseku.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru,
  • orientace ve stavebnictví a technologicých postupech,
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Google),
  • řidičské oprávnění skupiny B,
  • zkušenosti s vedením menšího kolektivu,
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • spolehlivost, pečlivost, dodržování termínů,
  • praxe ve stavebnictví vítána.

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek, pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou,
  • zázemí silné organizace hl. m. Prahy,
  • firemní benefity:
  1. stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a rekreaci,
  2. deputátní dřevo,
  3. výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky,
  4. mimořádné odměny několikrát ročně,
  5. týden dovolené navíc,
  6. 3 sick days,
  • plat určený nařízením vlády č. 341/2017 Sb. podle praxe, příplatek za vedení a osobní příplatek až do výše 50% nejvyššího tarifu podle pracovních výsledků,
  • možnost dalšího vzdělávání a školení,
  • možnost získání služebního bytu.