Obchodní ředitel

Jméno/Firma
AgroBio Opava, s.r.o.
Pracoviště
Mostní 41/1, Brumovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
30. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • řízení, vedení, motivování a kontrolování celého obchodního oddělení
  • podílení se na tvorbě obchodní a prodejní strategie společnosti
  • koordinuje a zodpovídá za implementaci a rozvoj obchodní a prodejní strategie
  • komunikace s obchodními řetězci - hobby markety, drogistickými sítěmi, velkoobchody a maloobchody
  • udržování partnerských vztahů se zákazníky s cílem udržení a rozvíjení trhu
  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • prodejní analýzy
  • návrh nového portfolia
  • tvorba ceníků (roční, předsezónní, akční, eshop)
  • řízení obchodních zástupců (4 regiony v ČR)
  • podílet se na zefektivňování práce, aby se obchodnímu týmu dobře a lépe pracovalo
  • spolupracovat s odděleními nákupu, marketingu, finančním a personálním

Co by nemělo chybět:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • práce na obdobné pozici min. 5 let
  • zkušenosti s budováním a vedením týmu lidí
  • strategické a analytické myšlení, schopnosti motivovat druhé
  • komunikativnost, nebát se mluvit před lidmi a dokázat argumentovat
  • vysoké pracovní nasazení a loajalitu
  • znalost tvoření obchodních nabídek a kalkulací
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2 (komunikativní úroveň)
  • práce na PC (MS Office)
  • ochota často cestovat - ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zázemí silné české rodinné společnosti s celorepublikovým působením
  • pravidelné manažerské školení
  • telefon, notebook, automobil
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno/sickdays
  • nástup ihned nebo dle dohody