Technik / technická podpora prodeje

Jméno/Firma
ACO Stavební prvky spol. s r.o.
Pracoviště
Jihlava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
30. 9. 2024

Společnost ACO Stavební prvky spol. s.r.o. poskytuje komplexní řešení v oblasti odvodnění, ať už venkovního, či odvodnění budov. Jsme jedničkou na trhu, firmou s mnohaletou tradicí a mezinárodním rodinným prostředím. Hledáme schopného a cílevědomého kolegu, který by rozšířil a posílil náš technický tým. Budete navrhovat technická řešení na základě zadávací dokumentace a požadavků od zákazníků.

 Požadujeme:

  • znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • minimálně SŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost technické dokumentace a práce s CAD systémy výhodou
  • loajalitu k firmě a příjemné vystupování
  • vhodné i pro absolventy
  • nástup možný ihned

Nabízíme:

  • dlouhodobé a perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční firmě
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost občasné práce z domova
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příležitost k osobnostnímu i kariérnímu růstu
  • tým kolegů, kteří pomohou se zapracováním
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • stravenkový paušál (finanční příspěvek přímo do vaší mzdy)
  • zvýhodněné volání i pro soukromé účely (až 5 benefitních SIM karet pro rodinu a přátele)
  • firemní akce (Vánoční večírek, teambuildingy a další)
  • relaxační místnost
  • pitný režim na pracovišti zdarma
  • moderní pracoviště, parkoviště pro soukromé auto, výborná dostupnost MHD

Náplň práce:

  • budete navrhovat technická řešení na základě zadávací dokumentace a požadavků od zákazníků
  • příprava kalkulací a nabídek
  • návrhy individuálních řešení
  • telefonická i písemná komunikace se zákazníkem
  • práce na projektech, technické poradenství
  • spolupráce s kolegy z obchodního týmu
  • spolupráce s kolegy z ostatních oddělení (výroba, logistika, administrativa)