ÚČETNÍ KONSOLIDACE

Jméno/Firma
TRINITY BANK a.s.
Pracoviště
Kvítková 4352, Zlín
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
30. 9. 2024

Pracovní nabídka

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE:

  • Konsolidace účetních údajů – provádění a kontrola konsolidace finančních výkazů na úrovni celé finanční skupiny (FHO)
  • Regulatorní konsolidace – příprava konsolidovaných výkazů dle požadavků regulatorních orgánů (FINREP, COREP) a odpovědnost za tyto výkazy
  • Nastavení procesů konsolidace – zavádění reportovacích balíčků, optimalizace a automatizace systémů

CO IDEÁLNĚ OČEKÁVÁME MY:

  • 4–5 let praxe v oblasti účetnictví a konsolidací, zkušenost z Big 4 výhodou
  • Zkušenosti s konsolidací finančních výkazů
  • ACCA kvalifikace (nebo v procesu dokončení)
  • Schopnost řídit komplexní účetní procesy a dodržovat termíny
  • Analytické myšlení, pečlivost a smysl pro detail

CO NABÍZÍME:

  • Atraktivní mzda 80 000 – 100 000 Kč měsíčně
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny zdravotního volna (sick days)
  • iPhone, notebook
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • Multisport karta pro Vás i Vaše blízké

Zaujala vás tato pozice?

Přihlaste se, těšíme se na vaši reakci a na možnost s vámi spolupracovat!