Sociální pracovník chráněného bydlení

Jméno/Firma
BONA, o.p.s.
Pracoviště
Pod Čimickým hájem 180/7, Praha
Požadované jazyky
Čeština
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
30. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Nabízíme smysluplnou práci s lidmi s duševním onemocněním v individuálním a skupinovém chráněném bydlení.

Smyslem naší služby chráněné bydlení je poskytnout klientům bezpečný prostor a spolupráci, kde mohou rozvíjet a posilovat své dovednosti, které jim umožní nalézt vlastní cestu založenou na samostatnosti a zodpovědnosti za svůj život.

Koho hledáme:

· Sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb.

Co u nás budete dělat?

· Náplň práce u nás je velmi rozmanitá.

· Vzájemnou spoluprací budeme podporovat osoby s duševním onemocněním tak, aby nabyli chuti do života, rozvíjeli se a plnili si své osobní cíle. Budete je doprovázet hned v několika oblastech jejich života. Vaše práce bude rozmanitá a budete klienty podporovat a zplnomocňovat v jejich schopnostech a dovednostech a to v oblasti seberozvoje a sebepéče. Klienty budete doprovázet na jejich cestě zotavením. Vaše práce bude zahrnovat doprovody k lékařům, na úřady, individuální plánování, spolupráci s rodinou, s opatrovníky a dalšími odborníky. S klienty pracujeme v prostředí individuálního i skupinového bydlení.

· Rádi své kolegy zapojujeme v rozvoji naší služby, budete tak moci spolupracovat s multidisciplinárním týmem a podílet se na metodikách organizace, účastnit se porad, pracovních skupin, supervizí a kazuistických seminářů.

· Garantujeme Vám, že se u nás budete nadále vzdělávat a rozvíjet.

· Po provozní stránce se budete podílet na zajišťování chodu služby chráněného bydlení.

· Aktivně se budete podílet na transformaci služeb v rámci psychiatrické reformy.

Jaké znalosti a dovednosti od Vás potřebujeme:

· Ukončené nebo probíhající vzdělání dle Zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách – odborná kvalifikace na pozici sociální pracovník (VŠ, VOŠ) nebo pracovníka v sociálních službách

· Schopnost týmové spolupráce

· Čistý trestní rejstřík

· Potvrzení o očkování proti hepatitidě typu B - případně lze doočkovat k nástupu do zaměstnání

· Zodpovědnost, samostatnost, důslednost, rozhodnost a flexibilitu

· Pozitivní postoj k práci na PC a administrativní zdatnost

· Respekt k cílové skupině, empatie

· Zkušenosti s cílovou skupinou jsou výhodou

· Kurz krizové intervence výhodou

. Flexibilní pracovní dobu (vždy po dohodě s týmem)

Co Vám nabízíme?

· 6 týdnů dovolené

· 3 dny sickday

· Práci, která je smysluplná

· Pravidelnou týmovou supervizi

· Profesní růst – vzdělávání, interní školení, workshopy, stáže

· Dog friendly office

· Služební telefon, notebook

· Možnost karty multisport, levného mobilního tarifu a další

. Zázemí stabilní organizace, která v Praze úspěšně působí přes dvacet let a velkou měrou se podílí na transformaci psychiatrické péče

Jak se přihlásit, když mám o pozici zájem?

Životopis a motivační dopis zasílejte do 31. 10. 2024
Termín nástupu dohodou.

Více informací o organizaci se dozvíte na www.bona-ops.cz