IT specialista

Jméno/Firma
SurGal Clinic s.r.o.
Pracoviště
Drobného 307/38, Brno
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
30. 9. 2024

Pracovní nabídka

IT SPECIALISTA

Nabízíme práci na HPP v příjemném prostředí privátní chirurgické kliniky SurGal Clinic s.r.o., která svou kvalitou, přístupem a komplexností je unikátní zdravotnické zařízení svého typu v ČR.

Disponujeme komplexním zázemím, můžeme se pyšnit exkluzivním prostředím a přístrojovým vybavením odpovídajícím 21. století. Veškerá péče je u nás poskytována prvotřídními odborníky s mnohaletou praxí v oboru.

Chcete se zařadit do tohoto exkluzivního týmu?

Právě hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Proč se vám u nás bude líbit?

̵ Pracujeme srdcem – lidskost, úcta a respekt pro nás nejsou prázdná slova

̵ Nabízíme práci na HPP i flexibilní pracovní úvazky

̵ Můžete čerpat nadpracované hodiny formou náhradního volna

̵ Vyjdeme vám vstříc, pokud potřebujete skloubit práci s rodinou nebo studiem

̵ Najdete tu přátelský kolektiv a nadstandartní pracovní prostředí

Jaké nabízíme benefity?

1. Příspěvek na dopravu, MHD, dětské tábory

2. 5 týdnů dovolené

3. Závodní stravování – výběr z 3 chodů za 35,- Kč včetně nápojů

4. Příspěvek na nadstandardní služby kliniky

5. Možnost využití wellness a bazénu v budově zdarma

6. Multisport karta

Co od Vás požadujeme my?

̵ SŠ/VŠ technického zaměření

̵ Flexibilní a samostatný přístup k práci

̵ 100% loajálnost a bezúhonnost

̵ ŘP skupiny B

̵ Minimálně 2 letá praxe s administrací Windows Server na úrovni domény

̵ Schopnost analyzovat, navrhnout a optimalizovat IT infrastrukturu je velkou výhodou

̵ Výborná orientace v HW a SW

̵ Velmi dobrá znalost správy MS Windows - Active Directory s cca 200 s Windows stanicemi (znalost Group Policy)

̵ Velmi dobrý přehled v oblasti síťové bezpečnosti, antivirové ochrany (správa firewallu a antivirového řešení) a zálohovací technologie

̵ Znalost databáze MS SQL a MySQL (struktura, query, problematika)

̵ Kompletní správa virtuálních strojů v prostředí WMware vSphere (Linux i Windows stroje)

̵ Znalost problematiky síťových zařízení (Cisco výhodou či IOS, Unifi), nastavování routerů a switchů (L2,L3)

̵ Znalost VoIP technologií, konfigurace a instalace

̵ Znalost KERIO groupware řešení, konfigurace a instalace

̵ Znalost Hikvision kamerových systémů, správa a rozšiřování

̵ Znalost programovacích jazyků VBA, HTML, PHP, CSS, Ajax, Java výhodou

Náplň práce:

̵ Komplexní správa IS/IT infrastruktury nemocnice

̵ Zajištění monitoringu, analýz, rozvoje a optimalizace zabezpečení IS/IT infrastruktury nemocnice

̵ Zajištění provozu, údržby a rozšiřování navazujících technologii HW, SW, instalace/přeinstalace PC a notebooků, mobilních telefonů, tiskáren, síťových přepínačů a jiných IT zařízení nemocnice, komunikace s dodavateli SW/HW systémů

̵ Podpora uživatelů, administrace PC a notebooků a firemních servisních programů

̵ Podpora uživatelů při práci s NIS, komunikace s dodavatelem

̵ Výběrová řízení na nákup IT techniky

PRACOVIŠTĚ

SurGal Clinic, Drobného 38/40, Brno, 602 00

MZDA

60 000 – 80 000,- Kč

NÁSTUP

Možný ihned.

Prosím o zaslání svého profesního životopisu.

Rádi Vám také poskytneme více informací na telefonním čísle: 532 149 405, 602 621 523