Senior Audit Analyst/Consultant

Jméno/Firma
LD Human Resources s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
30. 9. 2024

Pozice je pro úspěšnou mezinárodní poradenskou společnost (nejedná se o BIG 4). Auditní tým má v Praze cca 60 lidí. V Brně by chtěli otevřít auditní oddělení pro své klienty v Brně a okolí. Na začátku to bude 3 členný auditní tým. Časem by mělo oddělení růst. Již tam mají daňový a účetní tým. Společnost nabízí možnost kariérního růstu, příjemné pracovní prostředí s profesionálním přístupem, fajn tým.

Náplň práce:

> práce na auditních zakázkách
> komunikace s klientem, vytváření a rozvíjení vztahů s klienty
> kontrola efektivity projektů

Požadavky:

> vysokoškolské vzdělání
> praktické zkušenosti v oblasti auditu min. 2 roky
> systémové myšlení
> komunikační schopnosti
> znalost anglického jazyka nebo německého jazyka na pokročilé úrovni

Nabídka:

> velmi dobré platové ohodnocení, kvartální bonusy
> možnost profesního a kariérního růstu, možnost realizovat své nápady
> zaměstnanecké výhody (bonusový systém, odborná školení, cafetérie, firemní akce atd.), podpora při certifikaci na auditorské zkoušky při KAČR, jazykové kurzy
> příjemné pracovní prostředí
> nástup dle dohody

Nástup je dle dohody.

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas, aby společnost LD Human Resources s.r.o., IČ: 24275336 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 a to až do odvolání písemnou formou. Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.