Komunikační pracovník/ice

Jméno/Firma
Integrační centrum Praha o.p.s.
Pracoviště
U radnice 10/2, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
30. 9. 2024

Hledáme do našeho akčního týmu novou tvář, která se bude podílet na komunikaci a propagaci našich aktivit směrem ke klientům i široké veřejnosti. Nabízíme skvělý kolektiv nadšených lidí a pestrou práci, která má smysl pro současnou společnost i další generace.

Co budete dělat?

  • Pomáhat s propagací výstupů projektu směrem k cizincům a institucím - připravovaná webová stránka, videa a komunikační karty.
  • Zajišťovat účast stánku ICP na akcích pro veřejnost - osobní účast, komunikace s týmem.
  • Podílet se na organizaci červnové konference pro ÚMČ a také Regionálních poradních platforem.
  • Zajišťovat administrativní záležitosti pro projekt.
  • Asistovat v případě potřeby PR oddělení organizace.

Koho hledáme?

  • Osobu, která má výborné organizační schopnosti a prokazatelné zkušenosti s organizováním akcí.
  • Komunikativní a energickou osobnost, kterou jen tak něco nerozhodí.
  • Někoho, kdo umí dobře pracovat s Excelem i Wordem.
  • Člověka, který umí skvěle česky, nejlépe i anglicky (není nezbytně nutné).
  • Týmového hráče s proaktivním přístupem, který zapadne do malého týmu
  • Zkušenost s natáčením a střihem videí v telefonu (Reels) velkou výhodou.

Co vám za to nabízíme?

  • Stanete se součástí akčního tým přátelských kolegů a kolegyň, kteří mají srdce na správném místě.
  • Možnost rozšířit své profesní dovednosti v příjemném prostřední neziskové organizace, která je jedním z předních aktérů na poli integrace cizinců v Praze.
  • Práci na poloviční úvazek na dobu určitou (prosinec 2025).
  • Příjemných 5 týdnů dovolené ročně.
  • Podporujeme zdravý životní styl svých zaměstnanců, proto se můžete těšit také na Multisport kartu.
  • Bacilům v kanceláři nefandíme, nabízíme proto také čerpání sick days.

V týmu vás rádi přivítáme ideálně ihned. Případně dle domluvy.

Pokud vás nabídka naší neziskovky zaujala, pošlete nám co nejdříve svůj životopismotivační dopis v českém jazyce.

Těšíme se na vás!