Senior Project Manager

Jméno/Firma
CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.,
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
30. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká:

  • Vedení stavebních projektů od přípravy až po realizaci a předání projektu.
  • Příprava a organizace cenového porovnání dodavatelů.
  • Příprava harmonogramů jednotlivých projektů.
  • Zabezpečení komunikace s oblastními manažery a dalšími odděleními.
  • Kontrola kvality vykonaných prací a soulad s platnou projektovou dokumentací, dodržování BOZP.
  • Predkládání technických připomínek vždy s návrhem na řešení.
  • Po instalaci interiéru na stavbě kontrola souladu skutečného rozmístění s dokumentací
  • Jiné úlohy přidělené nadřízeným.

Předpoklady:

  • SŠ nebo VŠ: obor stavebný, technický a/nebo elektro.
  • Angličtina B2.
  • Projektová zkušenost.
  • Analytické myšlení.
  • Schopnosť spolupracovas s lidmi na různých úrovních a vést ostatní
  • Umět rozeznat očekávání zákazníků a reagovat na toto očekánání.
  • Schopnost jednt, rozhodovat se a generovať nápady, produkty a procesy.
  • Zvládnout prevzít plnou zodpovědnost za rozhodnutí a výsledky.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Pestrou práci ve stabilní a prestižní společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Kompletní zaškolení a osobní rozvoj.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Benefity (stravenkový paušál, cafetérie, firemní tarif mobilního operátora, 5 týdnů dovolené, sick day, multisport karta, dobrovolnické volno, a další).

Nástup:

  • dle dohody