ROZPOČTÁŘ PRO RESORTNÍ SPORTOVNÍ CENTRUM - Oddělení cyklistiky Hradec Králové

Jméno/Firma
OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA
Pracoviště
Průběžná 611/4, Hradec Králové
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
30. 9. 2024

OLYMP Centrum sportu Ministerstva vnitra (OLYMP CS MV) hledá novou kolegyni / nového kolegu pro oblast zejména při zpracování a administrativě rozpočtu a při organizačním zajištění sportovních aktivit vrcholových sportovců.

Náplň práce:

- zajišťuje kontrolu hospodaření podle rozpočtu určeného pro dané sportovní odvětví včetně sledování vývoje,

- zajišťuje sestavování návrhu rozpočtu a jeho přerozdělení do příslušných položek,

- zpracovává ekonomické rozbory a pravidelně je vyhodnocuje, zajišťuje administrativně ekonomické úkony s tím spojené,

- provádí rozbory (analýzy) organizačního uspořádání, dělby činností a toku informací včetně návrhů na jejich optimalizaci,

- provádí, spolupracuje a zajišťuje organizační zajištění sportovních aktivit a další odbornou činnost, která je specifická pro určená sportovní odvětví,

- ve spolupráci s PR zajišťuje podklady pro prezentaci činnosti OLYMP CS MV,

- provádí administrativní zajištění činnosti sportovního oddělení dle pokynů vedoucího oddělení.

Požadujeme:

- vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání,

- samostatnost a pečlivost,

- pokročilá znalost práce na PC (MS Office, SW Pohoda, SAP).

Místo výkonu práce:

Oddělení cyklistiky
Průběžná 611/4
500 09 Hradec Králové

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení,

- práci na plný úvazek 40 hodin týdně;

- platové zařazení v 10. platové třídě dle NV 341/2017 Sb., v platném znění,

- možná dohoda o pružné pracovní době (po zkušební době),

- atraktivní pracovní prostředí vrcholového sportu,

- možnost poznat různá sportovní odvětví z druhé strany než jen jako divák

- 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb.

Váš zájem o nabízenou pracovní pozici projevíte odpovědí se zasláním strukturovaného životopisu prostřednictvím tohoto portálu.

OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA podporuje rovnost žen a mužů, a proto vítá zájem žadatelek i žadatelů.