Operátor/Dispečer Třemošná M/Ž (okr. Plzeň - sever)

Jméno/Firma
ČEPRO, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Chemie a potravinářství
Vytvořeno
30. 9. 2024

Do našeho skladu v Třemošné hledáme kolegu na pozici Operátor/Dispečer

Náplň práce:

  • koordinace příjmu / výdeje PHM do automobilových a železničních cisteren a s tím spojená administrativa
  • zajišťování kontrolních činností v provozních objektech v rámci BOZP, PO, PZH
  • plnění úkolů k zajištění provozních potřeb skladu
  • práce na PC – dálkové ovládání technologie skladu přes ŘS SCADA
  • komunikace s ostatními útvary – údržba, laboratoř, doprava, hasiči, provozní obsluha a případně také s ostatními sklady a úseky společnosti, komunikace s Celním úřadem
  • jedná se o práci ve směnném, nepřetržitém provozu (12 ti hodinové směny 6-18, 18-6 hod.)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání – technické zaměření
  • uživatelská znalost práce na PC
  • pečlivý a zodpovědný přístup
  • spolehlivé, samostatné a odpovědné chování
  • dobrý zdravotní stav
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • možnost dalšího vzdělávání
  • 25 dnů dovolené, 3 dny osobního volna
  • stravenky 2x 165Kč/ směnu
  • Cafeteria až 13 000Kč/ rok (volnočasové aktivity)
  • příspěvek na penzijní připojištění 2 000Kč/ měsíc
  • příspěvek 1 500Kč na pojištění odpovědnosti
  • zvýhodněné ceny paliva
  • zdarma konzultační služby (právní, finanční, psychologické, zdravý životní styl)

Informace o nástupu:

Nástup ihned nebo dle dohody