Specialista finančních služeb

Jméno/Firma
Louda Auto a.s.
Pracoviště
Kolbenova 891/37, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
30. 9. 2024

Máš srdce obchodníka a finanční povědomí? Je komunikace s lidmi tvoje parketa a dokážeš díky ní dosáhnout svých cílů? Chceš prodávat jen kvalitní finanční produkty?

U nás se nemusíš bát oslovování studených kontaktů či stropu tvého maximálního výdělku. Zkušenosti jsou u nás výhodou, ale ne podmínkou. Nabízíme perfektní zaškolení a další vzdělávání, které ti zajistí růst výdělku i znalostí. STROP NEMÁME.

Náplň práce

  • poskytování komplexního poradenství naším zákazníkům ohledně finančních produktů
  • příprava a prezentace nabídek zákazníkům
  • prodej úvěrů, pojištění vozidel a jiných služeb spjatých s prodejem vozů
  • uzavírání obchodů.

Požadujeme

  • základem jsou prodejní a komunikační schopnosti
  • profesionální zastupování obchodních zájmů firmy
  • uživatelskou znalost práce MS Office
  • ukončené SŠ vzdělání a trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • provizní systém odměňování
  • strop na mzdy nemáme!
  • díky našemu školení tě naučíme, jak si vydělávat peníze
  • pracovní doba krátký / dlouhý týden