Sales Manager CZ & SK (FMCG)

Jméno/Firma
KÁVOVINY akciová společnost
Pracoviště
Sokolovská 675/9, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština, Slovenština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
30. 9. 2024

Chcete být klíčovou součástí úspěšného týmu a rozvíjet obchodní vztahy v České republice a na Slovensku? Přidejte se k nám jako Sales Manager v oblasti prodeje drogistického zboží a pomozte nám dosáhnout významného obchodního růstu!

Co bude Vaším úkolem?

  • Vytvoření a implementace prodejní strategie pro klíčové zákazníky
  • Stanovování prodejních cílů a jejich monitorování
  • Plánování a sledování prodejních cílů pro distributory a velkoobchodní partnery
  • Spolupráce na definici obchodní politiky a příprava rozpočtů
  • Budování a udržování dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
  • Identifikace nových obchodních příležitostí a sledování tržních trendů
  • Kooperace s marketingovým týmem na zavádění nových produktů
  • Monitoring prodejních plánů a úpravy pro dosažení stanovených cílů
  • Zajištění přesných prodejních prognóz (měsíčních, čtvrtletních, ročních)

Co od Vás očekáváme?

  • Minimálně 5 let zkušeností v oblasti prodeje, ideálně v nadnárodní společnosti
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru obchodu, business administrativy nebo příbuzných oborech
  • Plynulou znalost angličtiny (komunikace s kolegy v Srbsku)
  • Výborné analytické, organizační a komunikační dovednosti
  • Znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu v dynamické a inovativní společnosti
  • Práci na zajímavých projektech s prestižními zákazníky
  • Příležitost ovlivnit obchodní strategii v České republice a na Slovensku
  • Atraktivní finanční ohodnocení a motivační bonusy

Pokud máte obchodního ducha a touhu řídit a rozvíjet prodejní aktivity v regionu, těšíme se na Váš životopis!

Přidejte se k nám a buďte součástí našeho úspěchu!