Skladník v kamerové půjčovně

Jméno/Firma
VANTAGE FILM PRAGUE s.r.o.
Pracoviště
Křížová 2601/2, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
1. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • čištění, údržba a kontrola kamerové techniky a příslušenství
  • příprava a kompletace kamerových setů
  • zajištění logistiky interně mezi pobočkami a externě pro klienty
  • technická podpora klientům
  • komunikace s kolegy z ostatních poboček
  • administrativní práce

Požadavky:

  • SŠ s maturitou
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • proaktivní přístup
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • trestní bezúhonnost
  • zájem o techniku a novinky ve filmovém odvětví

Nabízíme:

  • různorodá práce v přátelském kolektivu stabilní mezinárodní firmy
  • pracovní poměr na dobu určitou a po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
  • fixní plat
  • 5 týdnů dovolené, stravné, příspěvek na dopravu a mobilní telefon
  • nástup dle dohody
  • individuální školení a neustálá podpora ve Vašem dalším rozvoji
  • přístup k nejnovějším filmovým technologiím
  • místo výkonu práce - Praha
  • pozice vhodná pro absolventy bez předchozích zkušeností

Chcete se k nám přidat? Těšíme se na Vaše CV