Zákaznická podpora s němčinou - skvělé benefity!

Jméno/Firma
Global Payments Europe, s.r.o.
Pracoviště
V olšinách 626/80, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
1. 10. 2024

Domluvíte se německy a rádi komunikujete? Pak se k nám přidejte a pomáhejte našim zákazníkům z řad obchodníků, kteří využívají naše platební řešení a terminály.

Vaše náplň práce:

  • Včasná a přesná komunikace s obchodníky prostřednictvím e-mailu případně telefonu
  • Vyřizování reklamací obchodníků typu chybějící platba, výpisy, přístupy k uživatelským účtům portálu, navigace klientským portálem, nezaúčtovaná platba, vzniklá pohledávka, zamítnutá transakce a zaúčtování poplatků vůči klientům
  • Řešení incidentů vzniklých v souvislosti s akceptací karet se zaměřením na zabránění podvodným transakcím
  • Zachovávat mlčenlivost a obchodní tajemství zaměstnavatele

Požadujeme:

  • Svědomitost, rozvážnost, pečlivost, houževnatost, spolehlivost
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni + anglický jazyk
  • Silný pro-zákaznický přístup a schopnost pracovat v týmu
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zdravou asertivitu a úsudek
  • Zaměření se na výsledky
  • Řízení inovací a zlepšování obchodu

Co jsme si pro Vás připravili:

  • roční bonus do výše 10%
  • příspěvek 17.000,- Kč ročně na dovolenou, sport aj.
  • hybridní pracovní režim (1 den v týdnu na homeoffice)
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + 5 dodatečných dnů volna
  • stravenky v hodnotě 116,- Kč za odpracovaný den plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnosti jazykových kurzů v případě potřeby
  • péči o duši: neomezená možnost využití služeb Soulmio (možnost online anonymních konzultací s psychoterapeuty)
  • online lékařskou poradnu uLékaře
  • občerstvení na pracovišti
  • místo pracoviště v Praze 10 - Strašnice, hned u metra A - stanice Strašnická

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!