HMI Vývojář / Programátor

Jméno/Firma
Mubea, spol. s r.o.
Pracoviště
Za Dálnicí 510, Žebrák
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
1. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká:

  • Vývoj a design HMI (Human-Machine Interface) vizualizací pro jednoúčelové stroje a výrobní systémy
  • Práce ve vývojovém prostředí Visual Studio zahrnující návrh uživatelských rozhraní pomocí windows Forms s TwinCAT HMI.
  • Využívání C# ,HTML5, CSS a JavaScript
  • Spolupráce s týmem na definování požadavků a optimalizaci designu
  • Tvorba intuitivních a funkčně efektivních rozhraní, která zlepší interakci mezi uživateli a stroji
  • Testování a ladění vyvinutých HMI aplikací, zajištění jejich bezproblémového chodu a funkčnosti
  • Příprava dokumentace k návrhu a implementaci HMI systémů

Co požadujeme:

  • Úplné střední vzdělání s maturitou (ideálně v technickém oboru, např. IT, elektrotechnika)
  • Znalost Objektově Orientovaného Programování
  • Výhodou základní znalost vývojového prostředí Visual Studio a programování C# a HTML5
  • Chuť se učit nové věci a zájem o moderní technologie a design HMI systémů
  • Smysl pro design a schopnost vytvářet uživatelsky přívětivá a efektivní rozhraní
  • Technické myšlení a analytické schopnosti
  • Schopnost efektivně komunikovat a pracovat v týmu

Co vám můžeme nabídnout:

  • Náborový příspěvek 40 000 Kč
  • Odměna za doporučení nového pracovníka 20 000 Kč
  • Pravidelné navyšování platu
  • Příspěvek na dojíždění
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Odměny za pracovní a životní jubilea
  • Odměny za zlepšovací nápady
  • Akce pro zaměstnance
  • Zaměstnanecké slevy