Obchodní asistentka - Brno (DSV Air&Sea)

Jméno/Firma
DSV Global Transport and Logistics
Pracoviště
Tuřanka 1579/115c, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
1. 10. 2024

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Obchodní asistentky do našeho týmu v dynamicky se rozvíjející logistické společnosti DSV. Pokud máte rádi komunikaci, jste cílevědomí a umíte navazovat nové obchodní příležitosti, pak je tato pozice přímo pro Vás!

Náplň práce:

  • Aktivní oslovování potenciálních klientů z interních a externích zdrojů
  • Navolávání nových obchodních příležitostí a jejich rozvoj
  • Spolupráce s obchodním týmem na plnění obchodních cílů
  • Pravidelný reporting a evidence výsledků

Požadujeme:

  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Zkušenosti s prodejem nebo zákaznickou podporou výhodou
  • Schopnost navazovat a udržovat dlouhodobé obchodní vztahy
  • Orientaci na výsledek a proaktivní přístup
  • Anglický jazyk slovem i písmem

Nabízíme:

  • dobré finanční ohodnocení, po zaškolení možný nárůst
  • čtvrtletní odměny
  • 12.000 Kč ročně formou CAFETERIE
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • multisport karta
  • lekce AJ hrazené zaměstnavatelem
  • 4 dny sick days
  • stravenkový paušál ve výši 99 Kč/den
  • pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned
  • po zkušební době možnost Home office