Manažer/ka /Asistent/ka pro finanční projekty

Jméno/Firma
RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o.
Pracoviště
U Mostu 1867/2, Říčany
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
1. 10. 2024

Jsme stabilní česká společnost pohybující se více než 15 let na poli facility managementu. Spravujeme portfolio čítající cca 200 budov po celé ČR. Pro zahraniční projekt hledáme administrativní a manažerské posily do našeho stabilního týmu. Administrativní i manažerskou agendu lze mezi sebou propojit. Výkon činnosti v centrále společnosti v Říčanech u Prahy.

Co bude vaším úkolem?

- koordinovat projekty pro významné zahraniční zákazníky

- být v kontaktu s daňovými, účetními a právními poradci v zahraničí

- obsluhovat internetové bankovnictví

- připravovat smlouvy k podpisům včetně jejich následné distribuce, evidence a archivace

- zodpovídat za stanovený rozpočet, hlídat projektové náklady a výnosy

- aktualizovat projektovou dokumentaci včetně smluv o údržbě

- vystavovat cenové nabídky, faktury a vést účetní evidenci pro účely vyúčtování

- podílet se na tvorbě zahraničních divizí v několika evropských státech

- vést administrativu pro technické manažery působící v zahraničí

- komunikovat se státními institucemi a bankami

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

- minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru

- výborná znalost AJ slovem i písmem

- dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce

- pozitivní a proaktivní přístup k řešení zadaných úkolů

Co Vám nabízíme?

- plný pracovní úvazek, možnost zkráceného pracovního úvazku

- mzdové ohodnocení adekvátní vaší praxi a vzdělání

- zázemí stabilní společnosti

- zajímavou, samostatnou a různorodou práci

- občerstvení na pracovišti

- firemní akce

- možnost osobního vzdělávání a rozvoje

- přátelský kolektiv

Kdy můžete nastoupit?

- ihned nebo dle dohody

Inzerce je určena pro ženy i muže. Je-li v inzerátu někde uveden konkrétní rod, jedná se čistě o stylistickou volbu inzerenta, která nevyjadřuje žádnou genderovou podmínku, ani diskriminační postoj inzerenta vůči uchazečkám či uchazečům o volnou pozici.