TISKOVÁ/Ý MLUVČÍ A VEDOUCÍ KOMUNIKACE PRO EDUIN, O. P. S.

Jméno/Firma
EDUin, o.p.s.
Pracoviště
Staroměstské náměstí 1/4, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
1. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • Rozvoj vztahů se zástupci médií, odborníky a dalšími zainteresovanými stranami
  • Reprezentace EDUinu ve funkci tiskové/ho mluvčí/ho v médiích i na veřejných akcích
  • Vedení mediálního týmu EDUinu
  • Úzká spolupráce s odborným týmem a ředitelkou EDUinu
  • Tvorba a distribuce tiskových zpráv, článků a dalších mediálních výstupů (např. výroční zpráva)
  • Vyřizování odpovědí na dotazy novinářů
  • Spolupráce na vytváření a naplňování komunikační vize a strategie organizace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Relevantní novinářskou zkušenost, nebo praxi v oblasti komunikace, PR (min. 3 roky)
  • Schopnost srozumitelně zprostředkovat složitá témata a informace
  • Komunikační a prezentační schopnosti, ochotu vystupovat na veřejnosti i v médiích
  • Týmového ducha, organizační a koordinační schopnosti a kreativitu
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Znalost vzdělávacího prostředí v ČR výhodou
  • Zkušenost s krizovou komunikací a s vytvářením komunikačních plánů výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci na HPP na plný úvazek v menším, efektivním týmu inspirativních kolegů
  • Zázemí zavedené organizace, která je dlouhodobě v úzkém kontaktu s médii relevantně informujícími o vzdělávání v Česku
  • Smysluplnou práci, která má viditelný společenský dopad v oblasti vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce na dálku
  • Kancelář v unikátním objektu SI HUBu na pražském Staroměstském náměstí
  • Plat odpovídající zkušenostem kandidáta/kandidátky (nástupní plat v předpokládaném rozmezí 48-55 tis. Kč)
  • Termín nástupu dle dohody, nejpozději od 1. 1. 2025

Jak se přihlásit:

Zašlete prosím svůj životopis a motivační dopis co nejdříve, nejpozději do 20. října 2024. Do životopisu uveďte své relevantní zkušenosti v oblasti komunikace a vedení týmu, odkazy na vaši práci/portfolio a v motivačním dopise popište, proč máte zájem o tuto pozici a jak můžete přispět k naplňování poslání EDUinu. Uvítáme, pokud doplníte kontakty na osoby, které mohou poskytnout pracovní reference.

Těšíme se na vaše přihlášky a na to, že společně budeme pracovat na rozvoji vzdělávání v České republice!