VEDOUCÍ TISKÁRNY DIVIZE TKANIN

Jméno/Firma
INTERCOLOR, akciová společnost
Pracoviště
Červená Voda
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
1. 10. 2024

Italská společnost INTERCOLOR, a.s. působí na trhu od roku 1992 a zabývá se textilní výrobou (barvení, úprava, potiskování a nánosování pletenin, tkanin a konfekčních výrobků), hledá do svého týmu kolegu na pozici:

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Komplexní řízení tiskárny tkanin o počtu 10 zaměstnanců.
  • Koordinace činnosti výrobního úseku s navazujícími oblastmi činnosti podniku.
  • Odpovědnost za výrobní a kvalitativní výsledky tiskárny.
  • Jednání se zákazníky při realizaci zakázek.
  • Spolupráce s odborným managementem společnosti.

POŽADUJEME:

  • Střední technická škola s maturitou (chemicko-textilní směr výhodou).
  • Dostatečné znalosti a praxe v oblasti tisku textilu.
  • Zkušenosti s vedením týmu.
  • Profesionální komunikativnost se zákazníky.
  • Práce na PC na velmi dobré úrovni (MS OFFICE).
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou.
  • Samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost.

NABÍZÍME:

  • Mzdové ohodnocení od 36 000 Kč do 43 000 Kč (v závislosti na praxi).
  • Plný úvazek, pracovní smlouva.
  • Příspěvek na dovolenou.
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 5% z hrubé mzdy.
  • Delší dovolenou (až 30 dní).
  • Výhodné stravování v místě zaměstnání.
  • Zajištění ubytování.

UKONČENÍ PŘIHLÁŠEK DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ JE STANOVENO NA 10.11.2024.

  • Případní uchazeči si mohou prohlédnout výrobní prostory společnosti.
  • Nástup možný ihned/dohodou.

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás!