Podpora projektu v oblasti průmyslového inženýrství pro Škoda Auto

Jméno/Firma
AUFEER SOLUTIONS s.r.o.
Pracoviště
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
1. 10. 2024

Hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Podpora projektu v oblasti průmyslového inženýrství pro Škoda Auto.
Hledáme jedince se silnými organizačními schopnostmi a schopností efektivně komunikovat v dynamickém průmyslovém prostředí. V
aším úkolem bude pečovat o projekty z hlediska výrobního času nových automobilů od fáze plánování až po sériovou výrobu. Pozice je vhodná i pro juniora.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Poskytování administrativní podpory pro oddělení průmyslového inženýrství.
  • Správa dokumentace a údajů souvisejících s průmyslovým inženýrstvím.
  • Koordinace komunikace mezi různými odděleními a externími partnery.
  • Asistence při organizaci schůzek, konferencí a jiných událostí.
  • Zajištění plynulého toku informací a úkolů v rámci týmu průmyslového inženýrství.

Čekají na Vás tyto úkoly:

  • Prezentace a obhajoba výsledků.
  • Tvorba tabulek a pravidelných reportů.
  • Získávání podkladů pro vyhodnocení.
  • Vyhodnocování rizik.
  • Komunikace v rámci projektu.
  • Zpracování a analýza dat z interních systémů.
  • Připojování se na sety a zóny.
  • Komunikace s plánaři.
  • Tvorba termínů.
  • Sledování časového harmonogramu dle priorit.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Středoškolské vzdělání technického směru (VŠ výhodou).
  • Schopnost efektivního plánování a organizace práce s cílem dosažení stanovených výrobních cílů a standardů.
  • Zkušenosti s administrativní prací v průmyslovém prostředí jsou výhodou.
  • Schopnost efektivní komunikace a práce v týmu.
  • Znalost práce s kancelářskými aplikacemi (MS Office). Vítána znalost programu Think-Cell Charts.
  • Schopnost přizpůsobit se různým projektům a změnám v průběhu výrobního procesu.
  • Zkušenost s technickými výkresy a dokumentací.
  • Znalost anglického nebo německého jazyka - požadováná min. úroveň B2.
  • Odolnost vůči stresu.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Co Vám za to nabídneme?

  • Platové ohodnocení oceňující Vaše vzdělání a praxi;
  • dlouhodobou spolupráci s možností kariérního rozvoje;
  • 5 týdnů dovolené pro kvalitní odpočinek;
  • stravenkový paušál;
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění;
  • zvýhodněné volání;
  • další vzdělávání (jazykové, soft i hard skills);
  • Multisport kartu a mnoho dalších benefitů.

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete požadavky, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.

#pracujvaufeeru #aufeerodbornici.