Poradce pro ekologii

Jméno/Firma
Purum s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Vytvořeno
1. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň:

  • Sledování změny zákonů, vyhlášek a ostatní legislativy a dbání na jejich zavedení ve firmě
  • Poradenství v ekologií – příprava smluv, zpracování nabídek, péče o zákazníky
  • Příprava podkladů k jednání s úřady státní správy a samosprávy, případně sám tato jednání absolvuje
  • Tvorba a aktualizace provozních řádů a odpovídá za jejich správnost dle platné legislativy
  • Zpracování ročních hlášení zasílaných přes ISPOP
  • Zodpovídá za samostudium a vzdělávání ve svém oboru
  • Zodpovídá za spolupráci a součinnost s ostatními kolegy a pracovníky

Požadujeme:

  • VŠ se studiem zaměřeným na životní prostředí, odpadové a vodní hospodářství nebo SŠ chemického zaměření nebo se zaměřením na životní prostředí
  • Znalost platných zákonných a normativních předpisů (zejména zákonů, vyhlášek a nařízení vlády)
  • Znalost zákonů v oblasti životního prostředí
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Odpovědnost, flexibilita, komunikativnost
  • Bezúhonnost
  • Zkušenost v jednání s orgány státní správy v oblasti ŽP
  • Znalost operačního systému MS Windows 98 a XP a MS Office

Nabízíme:

  • Zázemí ve stabilní společnosti
  • Týden navíc dovolená
  • Stravenkový paušál, příspěvek na ŽP
  • Možnost firemního vozidla, služební telefon

Místo výkonu:

  • Praha, Mníšek pod Brdy, Plzeň