Účetní

Jméno/Firma
T M T a.s. Chrudim
Pracoviště
Tovární 290, Chrudim
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
1. 10. 2024

Jste pečliví, spolehliví a máte rádi čísla? Naše strojírenská firma právě hledá kolegu na pozici „Účetní“

Co vás čeká?

  • Vedení účetnictví výrobní firmy.
  • Podpora při zpracování měsíční a roční závěrky.
  • Komunikace s úřady a daňovými poradci.
  • Evidence faktur, kontrola plateb a správa pohledávek.
  • Podpora finančního oddělení při interních a externích auditech.

Co požadujeme?

  • ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru
  • minimálně 5 let praxe na pozici samostatná účetní
  • nutná znalost účetních a daňových předpisů
  • aktivní znalost podvojného účetnictví
  • zkušenosti se zpracováním DPH, uzávěrkových inventarizačních prací
  • PC dovednosti – MS Office
  • znalost SW Navision výhodou
  • AJ nebo NJ výhodou
  • zodpovědnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Jsme česká firma bez korporátních nešvarů, open-space u nás nenajdete.
  • Najíte se za dotovanou cenu ve firemní jídelně.
  • Pro odpočinek využijete 20 dnů dovolené a 5 dnů placeného volna.
  • Zdokonalíte si angličtinu výukou zdarma v pracovní době.
  • Pro cyklisty máme zastřešenou kolárnu s možností využití firemních sprch.
  • Mobilní telefon.
  • Firemní odměna k životnímu jubileu.
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro členy rodiny a pojistné poradenství.

Máte zájem stát se součástí našeho týmu? Pošlete nám své CV a připojte se k nám!