ŠIKOVNÝ ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ - STROJNÍ NEBO ELEKTRO (55 - 60 000 Kč)

Jméno/Firma
TresJob s.r.o.
Pracoviště
Benátky nad Jizerou
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
1. 10. 2024

Máte pracovní zkušenosti na pozici mechanika, zámečníka nebo elektromechanika, elektrikáře nebo elektrotechnika ve výrobní společnosti, nebo jste absolvent a hledáte si své první pracovní uplatnění? Baví Vás udržovat bezproblémový chod výrobních linek a technických zařízení budovy po elektro stránce? Chcete si za svou kvalitně odvedenou práci kvalitně vydělat? Chtěli byste pracovat ve společnosti, kde vládne dobrá atmosféra, všichni tahají za jeden provaz a kde si firma svých zaměstnanců váží? Pokud Vám k tomu všemu nevadí nepřetržitý provoz v režimu krátký/ dlouhý týden, tak už na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis, máme pro Vás zajímavou práci s zajímavým mzdovým ohodnocením v jedné z nejzajímavějších společností v České republice! A pokud dobře rozumíte automatizaci na úrovni diagnostiky a základního programování, máme pro Vás ještě něco lepšího. :)

Do moderní společnosti, naprosté špičky ve svém oboru, hledáme novou posilu na pozici:

ŠIKOVNÝ ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ - STROJNÍ NEBO ELEKTRO (55 - 60 000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Údržba a opravy výrobních strojů a zařízení k zajištění plynulosti výroby
  • Instalace, připojování a seřizování strojů a zařízení
  • Diagnostika poruch a podílení se na jejich odstranění
  • Spolupráce s technology, procesními inženýry a kvalitou výroby

POŽADUJEME:

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti na pozici elektrikáře, elektromechanika nebo elektro údržbáře z výrobní společnosti (Pokud ještě moc zkušeností nemáte, ale chtěli byste mít, dejte nám o sobě vědět také, a něco vymyslíme)
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6 a vyšší v případě elektroúdržby
  • Zájem a zodpovědný přístup

JAKOU MÁ PŘIDANOU HODNOTU SPOLEČNOST?

  • Dostanete náborový příspěvek, který Vám udělá radost
  • Můžete zde počítat s otevřeností a transparentností, jedině tak může fungovat dlouhodobý vztah
  • Nabízí jistotu zaměstnání i v této nejisté době, firma používá zdravý „selský“ rozum
  • Je zde pro Vás empatický vedoucí a přátelský kolektiv, který Vám pomůže s adaptací v novém pracovní prostředí
  • Zkušený náborář Vás provede výběrovým řízením od začátku až do jeho úspěšného konce
  • Příspěvky a benefity, které Vám pomohou snížit Vaše životní náklady a zpříjemní pracovní i osobní život
  • Pozitivní vibrace, které budete zažívat nejen v den výplaty :O)

* Místo výkonu práce: okolí Benátek nad Jizerou