ASISTENT/KA PROJEKTOVÉHO OBCHODU

Jméno/Firma
Alcometal s.r.o.
Pracoviště
Ocelářská 1354/35, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
1. 10. 2024

Pracovní nabídka

Profil úspěšného uchazeče/uchazečky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- orientace na zákazníka
- chuť intenzivně pracovat a učit se novým věcem
- samostatnost a aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
- dobré komunikační a organizační schopnosti, reprezentativní vystupování
- spolehlivost, flexibilita a loajalita vůči zaměstnavateli
- schopnost týmové spolupráce
- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)
- znalost AJ na komunikativní úrovni (NJ výhodou)

Naše společnost nabízí:
- zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
- kolegy s dlouholetými zkušenostmi z oboru
- zajímavou práci s možností profesního růstu
- motivující platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
- příjemné pracovní prostředí
- vstupní produktové školení

Předpokládaná náplň práce:
- administrativní činnost spojená s obchodními případy (poptávky, nabídky a další dokumenty s tím spojené)
- kompletní péče o přidělené projektové zákazníky ve spolupráci s nadřízeným
- komunikace se zákazníky a dodavateli
- komunikace se skladem ve Stéblové u Pardubic