Sociální pracovník

Jméno/Firma
Charitní sdružení Děčín, z. s.
Pracoviště
Stavební 415/3, Děčín
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
1. 10. 2024

pro Doprovázení osob pečujících

Požadujeme
Odborné vzdělání sociálního pracovníka dle §110 zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., praxe v oblasti doprovázení osob pečujících nebo v práci s rodinami výhodou, praxe v přímé práci s klienty sociálních služeb nebo s dětmi předností, doložená trestní bezúhonnost, základní orientace v sociálně právní ochraně dětí, náhradní rodinné péči. Dovednosti: počítačová gramotnost. Schopnosti: ochota se vzdělávat, komunikativnost, odolnost proti psychické zátěži, schopnost týmové spolupráce, časová flexibilita, spolehlivost, empatie.

Nabízíme
Kreativní prostředí stabilní neziskové organizace, přátelský kolektiv, práce v malém týmu, pravidelná supervize a vzdělávání.

Úvazek: 1,0. Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Nástup do pracovního poměru: dle domluvy, nejdéle od 2.1.2025

Náplň práce sociálního pracovníka:
- poskytování činností Doprovázení osob pečujících

- jedná se o terénní službu se zázemím v sídle organizace, vedení rozhovorů s klienty, podpora začlenění dítěte do rodiny a jeho zdravého vývoje, zpracování zpráv o spolupráci, vytváření a naplňování plánů s klienty, uzavírání smluv o výkonu péče

- vedení dokumentace, evidence a organizační zajištění činnosti

Motivační dopis v rozsahu max. 1 normostrana, ve kterém doložíte Vaší motivaci, míru naplnění uvedených požadavků a případné zkušenosti s obdobnou prací + strukturovaný pracovní životopis, zašlete na kontaktní údaje. Kontaktní osoba: Bc. Jana Šteffelová, tel. 728568952. Odpovědi na nabídky budeme rozesílat e-mailem průběžně. Upozorňujeme, že nebudeme kontaktovat uchazeče, kteří nebudou splňovat požadavky na odborné vzdělání.