Účetní

Jméno/Firma
Glazura s.r.o.
Pracoviště
Roudnická 122, Dobříň
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
1. 10. 2024

Hledáme pečlivého, zodpovědného a analyticky smýšlejícího kolegu/ kolegyni do účtárny. Jste schopen samostatné práce a láká Vás možnost rozvíjet se v prostřední mezinárodní společnosti? Pak máme pracovní příležitost právě pro Vás!

Náplň práce:

· Likvidace dodavatelských faktur

· Veškerá dokumentace ve vztahu k DPH

Požadujeme:

· SŠ, nebo VŠ v ekonomickém oboru

· Angličtina na komunikativní úrovni

· Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

· Práci v zázemí úspěšné mezinárodní skupiny udávající trendy keramického a sklářského průmyslu.

· Nové nápady se u nás nezametají pod koberec, naopak jsou vřele vítány.

· Náš tréninkový plán Vás provede prvními měsíci po nástupu.

· U nás se nezaseknete na jednom místě, možnost kariérního růstu je pro nás samozřejmostí.

· Možnost růstu a seberealizace díky odbornému vzdělávání a jazykovým kurzům.

· Mezi naše benefity patří například 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity (9 000 Kč), dotované stravování, nebo příspěvek na dopravu.

Nástup je možný ihned. Tato pozice je vhodná i pro absolventy bez pracovních zkušeností.