Obchodní zástupce

Jméno/Firma
fotovolty s.r.o.
Pracoviště
Nad Kamínkou 1563, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
1. 10. 2024

Pro dynamicky rostoucí společnost specializující se na poskytování komplexních řešení v oblasti solární energie a fotovoltaických systémů. Hledáme kolegu/kolegyni do týmu. Naším cílem je přinášet našim zákazníkům inovativní a udržitelná řešení, která jim pomohou snížit náklady na energie a přispějí k ochraně životního prostředí.

Náplň práce:

Přímý kontakt s potencionálními zákazníky v oblasti fotovoltaických systémů
Poskytování odborného poradenství klientům o výhodách a možnostech využití solární energie
Příprava nabídek a uzavírání smluv se zákazníky
Péče o své stávající zákazníky
Udržování dlouhodobých vztahů s klienty a zajištění jejich spokojenosti
Spolupráce s technickým a projektovým týmem při realizaci zakázek / Technická šetření v místech instalací
Monitorování a analýza trhu, konkurence a vývoje v oblasti solární energetiky

Požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání (preferovaně v oblasti techniky, energetiky nebo obchodu)
Zkušenosti v oblasti obchodu, ideálně v technickém segmentu výhodou (vše naučíme)
Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
Schopnost efektivně plánovat a organizovat práci
Orientace na výsledek a proaktivní přístup

Nabízíme:

Zajímavou a zodpovědnou práci v rychle se rozvíjejícím odvětví obnovitelných zdrojů
Fixní mzdu + Bonusová odměna za uplynulé období
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání v oblasti fotovoltaiky a obnovitelné energie
Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
Částečná práce z domova