Manažer obchodního oddělení

Jméno/Firma
fotovolty s.r.o.
Pracoviště
Nad Kamínkou 1563, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
1. 10. 2024

Pro dynamicky rostoucí společnost specializující se na poskytování komplexních řešení v oblasti solární energie a fotovoltaických systémů. Hledáme kolegu/kolegyni do týmu. Naším cílem je přinášet našim zákazníkům inovativní a udržitelná řešení, která jim pomohou snížit náklady na energie a přispějí k ochraně životního prostředí.

Náplň práce:

  • Řízení a koordinace obchodního týmu, zajištění efektivního fungování obchodního oddělení
  • Vyhledávání a implementace nových obchodních strategií a prodejních kanálů
  • Aktivní vedení, motivace a rozvoj týmu obchodních zástupců, dosažení obchodních cílů
  • Řízení a optimalizace interních procesů v rámci obchodního oddělení
  • Sledování a analyzování vývoje trhu, identifikace nových obchodních příležitostí
  • Spolupráce na vývoji nových produktů a řešení v oblasti fotovoltaiky
  • Spolupráce s dalšími odděleními (marketing, technický tým, projektový management) při realizaci zakázek
  • Účast na výstavách, veletrzích a dalších obchodních akcích za účelem budování vztahů a povědomí o značce
  • Udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klíčovými klienty a partnery

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v oblasti obchodu, ekonomie nebo techniky výhodou
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici v obchodním oddělení, ideálně v technickém segmentu nebo v oblasti obnovitelných zdrojů energie
  • Silné obchodní a vyjednávací dovednosti, schopnost řídit obchodní procesy
  • Prokazatelná zkušenost s vedením a motivací obchodních týmů
  • Strategické myšlení a schopnost dosahovat stanovených cílů
  • Znalost trhu s fotovoltaikou nebo jinými obnovitelnými zdroji energie (velkou výhodou)
  • Pohyb v dynamickém, rychle se měnícím prostředí solárního byznysu
  • Ochotu a schopnost se učit - nevadí, že nemáte praxi ve fotovoltaice vše vás naučíme

Nabízíme:

Příležitost vést obchodní tým v inovativní a dynamicky rostoucí společnosti
Fixní mzdu: 60 000,- Kč + celkem se dá pohybovat od 60 000,- Kč až 190 000,- Kč
Zajímavá odměna za výkon vašeho týmu a celého obchodního oddělení
Možnost podílet se na rozvoji udržitelných technologií a solární energetiky
Služební automobil, notebook a mobilní telefon
Příjemné pracovní prostředí a možnost profesního růstu
Částečná práce z domova