Kontrolor

Jméno/Firma
BOKI Industries a.s.
Pracoviště
Okružní 600, Zruč nad Sázavou
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
1. 10. 2024

Pracovní nabídka

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000 KČ

Popis pracovní pozice

  • kontrola výrobků ve strojírenské výrobě (rozměrová a vizuální kontrola - vstupní, průběžná, výstupní)
  • vizuální kontrola svarových spojů
  • posuzování přípustnosti vad
  • analýza příčin vzniku vad a návrh nápravných opatření
  • dokumentování výsledků kontrol (měřící listy, inspekční certifikáty apod.)
  • řízení neshodného výrobku, vystavování interních a dodavatelských reklamací

Co do Vás požadujeme

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici ve strojírenství výhodou, ne nutností.
  • Schopnost rozpoznat kvalitu svarů
  • Schopnost čtení technických výkresů
  • Schopnost práce s komunálními měřidly (posuvné měřítko, výškoměr, kalibr válcový/závitový apod.)
  • Znalost práce na PC
  • Spolehlivost, důslednost, zodpovědnost, týmová práce

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Profesionální zázemí
  • Zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se české firmě
  • Možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace
  • Odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

a další benefity