Projektový manažer

Jméno/Firma
Meopta s.r.o.
Pracoviště
Kabelíkova 2682/1, Přerov
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
1. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Řízení technických a vývojových projektů zejména v oblasti aplikací pro polovodičový průmysl
Plánování a realizace projektů a zavedení nových produktů do výroby
Odpovědnost za náklady, termíny a kvalitu projektu
Vedení řešitelských týmu (mechanika, optika, měřící metody, výroba, nákup a další)
Řízení rizik a změn na projektu
Reportování o stavu projektů, případných odchylkách či změnách včetně návrhu opatření
Denní komunikace se zahraničními zákazníky (telekonference, web meetingy, služební cesty atd.)
Spolupráce s vědeckovýzkumnými institucemi a univerzitami
Úzká spolupráce s ostatními projektovými manažery a koordinátory, vývojovým a obchodním oddělením, technologií výroby
Přímá komunikace se zákazníkem (pouze v AJ)
Podílení se na optimalizaci procesů a metodiky projektového řízení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Ideálně VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
Zkušenost s řízením produktových projektů, schopnost řídit technicky náročný projekt
Znalost AJ na pokročilé úrovni (B2, komunikace se zákazníky)
Orientace ve výkresové dokumentaci
Znalost MS Office, výhodou MS Project
Řidičský průkaz skupiny B
Časová flexibilita
Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
Logické myšlení, kreativita, samostatnost a „tah na bránu“
Schopnost týmové spolupráce

Co vám můžeme nabídnout

Práci pro společnost s nevšedním produktem a unikátními technologiemi v optickém průmyslu a přesném strojírenství, zázemí vlastního vývojového centra
Spolupráci na mezinárodních projektech
5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu (fix 9.30-14.00, pátky do 13.00)
Home-office 1x týdně
Čtvrtletní a roční bonusy
Příspěvek do kafeterie 3 000 Kč ročně
Vzdělávací kurzy v návaznosti na specializaci
Příspěvek na penzijní připojištění 800 Kč již po zkušební době
Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
Zvýhodněný tarif v síti T-Mobile
Dětská skupina do 3 let
Zvýhodněný nákup firemních produktů, slevy u našich partnerů, firemní akce a rozvojové přednášky
Zázemí a možnosti seberealizace a růstu u jednoho z největších zaměstnavatelů Olomouckého kraje s historií od roku 1933