KONZULTANT - EKONIMICKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM - PRAHA 1

Jméno/Firma
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i.
Pracoviště
Národní 1009/3, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Finance a ekonomika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
1. 10. 2024

Pracovní nabídka

KONZULTANT EKONOMICKÉHO INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu Odboru informačních systémů, který bude poskytovat podporu koncovým uživatelům ekonomického informačního systému zaměřeného na zpracování účetnictví, bude jednat s dodavateli, spolupracovat při přípravě, realizaci a organizaci školení a implementaci nových funkcionalit.

Pozice je mimo jiné vhodná

  • pro rodiče (účetní/ekonomy/imformatiky) po rodičovské dovolené, z důvodu pružné pracovní doby a možnosti částečné práce z domova
  • pro absolventy oborů SŠ/VŠ se zaměřením na ekonomii/informatiku

Co bude vaším úkolem:

  • administrace informačního systému VERSO (dále jen IS) a podpora jeho uživatelů
  • spolupráce s koncovými uživateli IS, analýza jejich požadavků, navrhování vhodných řešení
  • spolupráce s dodavateli IS (běžný provoz i rozvoj a testování)
  • organizace a realizace školení
  • zpracování dokumentace, tvorba manuálů
  • metodická podpora uživatelů při práci s ekonomickým IS

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • ekonomická praxe velkou výhodou
  • znalost programů FIS, VERSO, Business Central výhodou, ne však podmínkou
  • komunikační, organizační a prezentační dovednosti
  • schopnost pracovat v týmu
  • spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
  • čeština slovem i písmem na vynikající úrovni
  • chuť dál se vzdělávat
  • pokročilou znalost MS Office, kladný vztah k výpočetní technice

Nabízíme:

  • příjemné kanceláře na Praze 1
  • zaměstnání na plný úvazek
  • pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
  • 6 týdnů dovolené
  • Multisport a stravenková karta
  • možnost částečné práce z domova
  • možnost umístění dítěte ve firemním předškolním zařízení
  • jazykové a odborné vzdělávání

Termín nástupu 1. 12. 2024 nebo dle dohody.

Zašlete nám strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v ČJ.