Vedoucí strategického nákupu pro výrobní společnost

Jméno/Firma
JOBSTART s.r.o.
Pracoviště
Jičín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
1. 10. 2024

Hledáme schopného a zkušeného Vedoucího strategického nákupu pro naši výrobní společnost s kanceláří v Jičíně.

Pracovní náplň:

  • Řízení a realizace strategických nákupních aktivit
  • Vyjednávání podmínek a jednání s dodavateli, včetně zahraničních
  • Realizace výběrových řízení
  • Aktivní komunikace a udržování vztahů s dodavateli
  • Optimalizace nákupních procesů s cílem zajištění kvality a efektivity
  • Cestování za dodavateli do zahraničí

Požadujeme:

  • Zkušenosti v oblasti strategického nákupu (ideálně ve výrobní společnosti)
  • Schopnost vyjednávat a efektivně komunikovat s dodavateli
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka (komunikativní úroveň nutností)
  • Analytické myšlení a schopnost plánovat dlouhodobé strategie
  • Samostatnost, odpovědnost a silné organizační dovednosti
  • Ochotu občas cestovat do zahraničí

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost práce z domova (home office)
  • Přátelské a profesionální pracovní prostředí
  • Příležitost k rozvoji a dalšímu vzdělávání
  • Zajímavé cestování spojené s pracovními aktivitami

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a podílet se na strategickém řízení nákupních procesů, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na spolupráci!