Obchodní zástupce pro Moravu/Čechy

Jméno/Firma
INWIRO s.r.o.
Pracoviště
Palackého 1131/107, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
1. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Budete oslovovat nové zákazníky, domlouvat si s nimi individuální schůzky, zpracovávat cenové nabídky
povedete drobnou administrativu, jednou týdně se budete účastnit porad s obchodním ředitelem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Prokazatelné zkušenosti z oblasti přímého prodeje.
Aktivní osobnost s příjemným a reprezentativním vystupováním.
Pozitivní přístup a orientaci na výsledky.
Chuť pracovat.

Výhodou bude, pokud budete umět

Přesně odhadnout potřebu zákazníka a následně ji uspokojit nabídkou našich služeb.

Co vám můžeme nabídnout

Komplexní bezplatné zaškolení, včetně zapracování.
Nasměrování na potenciální zákazníky.
Provize 20%.
Nulové vstupní investice.
Možnost kariérního postupu na manažerskou pozici.
Maximální podporu ze strany managementu.