Technik kvality (m/ž)

Jméno/Firma
GCE, s.r.o.
Pracoviště
Žižkova 381, Chotěboř
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
2. 10. 2024

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost na Vysočině, máme více než 85 let zkušeností s výrobou a pod názvem GCE dáváme lidem stabilní práci už 30 let. Specializujeme se na přístroje a zařízení pro použití technických a speciálních plynů. Naši značku můžete vidět po celém světě v mnoha odvětvích, včetně zdravotnictví.

Připojte se k našemu týmu kvalitářů ve výrobním procesu! Právě hledáme kolegu či kolegyni na pozici Technik kvality do třísměnného provozu. Baví vás práce v kolektivu? Máte smysl pro detail? Umíte se nadchnout pro práci a hledat ta správná řešení?

Jste náš člověk, pokud…

  • máte technické myšlení
  • umíte číst výkresovou dokumentaci
  • máte zkušenosti s kontrolou kvality ve výrobním podniku
  • jste ochotný/á pracovat ve třísměnném provozu
  • umíte anglicky – je pouze výhodou

Co bude vaším úkolem?

  • vstupní kontrola na montážích
  • mezioperační a výstupní kontrola
  • zodpovídat za okamžitou nápravu (třídění zmetků, opravy…)
  • evidovat neshody, reportovat trendy
  • komunikovat s kolegy ve výrobě, v nákupu, konstrukci a technologii

Co nabízíme na oplátku?

  • stabilní zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní dobu 7,5 hodin denně
  • příspěvek na dopravu
  • benefitní program Cafeterie pro osobní rozvoj, zdraví a volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jídelnu s dotovaným stravováním
  • a mnoho dalších benefitů

Jdete do toho s námi? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis ještě dnes.

Rádi bychom se Vám také krátce představili. Video najdete na: https://www.youtube.com/watch?v=MKGM-d9d-cU