HLAVNÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ DO MENŠÍHO TÝMU

Jméno/Firma
Personální institut, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
2. 10. 2024

Do společnosti, specializující se na mzdovou optimalizaci, hledáme do svého týmu Vedoucí mzdových účetních. Tato pozice je ideální pro někoho, kdo má chuť posunout se do role vedení menšího týmu, ale zároveň nechce ztratit kontakt s praxí a zpracováním mezd, i když v menší míře.

Co vás čeká?

  • Částečné zpracování mezd pro naše klienty, s důrazem na kvalitu a přesnost
  • Vedení menšího týmu mzdových specialistů, organizace jejich práce a podpora jejich profesního rozvoje
  • Optimalizace mzdových procesů a dohled nad jejich správností
  • Spolupráce s externími a interními partnery, zajištění souladu s legislativními požadavky
  • Vytváření reportů a analýz pro interní potřeby společnosti

Co požadujeme?

  • Praxi v oblasti mzdového účetnictví
  • Chuť převzít zodpovědnost za vedení týmu, ale i nadále se věnovat zpracování mezd
  • Znalost mzdové legislativy a schopnost ji aplikovat v praxi
  • Pečlivost, organizační schopnosti a týmového ducha
  • Aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Příležitost rozvíjet své manažerské dovednosti a zároveň si udržet praktický přehled v oblasti mezd
  • Práci v moderním a přátelském prostředí s možností dalšího rozvoje
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost částečného home office
  • Odpovídající finanční ohodnocení a řadu firemních benefitů

Pokud hledáte roli, která kombinuje vedení týmu s odbornou praxí ve mzdovém účetnictví, rádi se s vámi setkáme!