Pracovník prototypové dílny

Jméno/Firma
EVEKTOR, spol. s r.o.
Pracoviště
Letecká 1008, Kunovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
2. 10. 2024

Jste manuálně zručný/á a baví Vás problematika 3D tisku, modelářství a lakování drobných dílů pro Vás není problém?

Potom hledáme právě Vás!

Co Vás čeká

  • práce se zaměřením na dokončení povrchu 3D tištěných dílů pomocí tmelení a broušení
  • montáž a kompletace jednotlivých dílů do finálních sestav obvykle za účelem výroby prototypových maket, ale také konečných a funkčních dílů a sestav
  • základní orientace v technické dokumentaci (výkresy atd.)
  • řešení případných problémů při montáži a sestavování
  • úzká spolupráce s vývojovými a výrobními týmy na optimalizaci procesů a zlepšování kvality

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • technické zaměření, SOU/SŠ vzdělání technického směru výhodou
  • manuální zručnost
  • zkušenost s různými technikami povrchové úpravy výhodou
  • zkušenosti s modelářstvím a lakováním drobných dílů výhodou
  • pečlivost a preciznost při práci, samostatnost a flexibilita
  • schopnost pracovat v týmu a spolupracovat s různými odděleními v rámci společnosti
  • základní práce s PC

Co Vám nabídneme?

  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravné do mzdy
  • káva na pracovišti zdarma
  • výhodné mobilní tarify pro Vás i Vaši rodinu
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • odměnu za doporučení nového kolegy či kolegyně
  • rozsáhlé možnosti osobního rozvoje
  • platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení
  • zázemí stabilní společnosti
  • vytváříme přátelské pracovní prostředí