Všeobecná sestra/vedoucí Domácí zdravotní péče

Jméno/Firma
Charita České Budějovice
Pracoviště
Žižkova tř. 309/12, České Budějovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

Hledáte smysluplnou a zodpovědnou práci?

Staňte se vrchní sestrou v domácí zdravotní péči – buďte součástí něčeho výjimečného!

Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích.

Popis pracovní pozice:

· Vede tým všeobecných sester, zodpovídá za řádný chod služby a zajišťuje související administrativu.

· Spolupracuje se zdravotními pojišťovnami.

· Pracuje dle platných ošetřovatelských standardů, podílí se na jejich tvorbě a aktualizaci, zodpovídá za kvalitu služby.

· Zajišťuje činnosti spojené s přijetím a propuštěním pacienta do péče.

· Spolupracuje s ostatními kolegy v rámci týmu Charity.

Požadujeme:

· Odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu se specializovanou způsobilostí v příslušném oboru nebo zvláštní

odbornou způsobilostí dle Zákona č. 96/2004 Sb.

· Praxi ve zdravotnictví.

· Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

· Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.

· Pečlivost, samostatnost, flexibilitu, loajalitu.

· Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování.

· Pokročilou znalost práce na PC.

· Schopnost se ztotožnit s posláním a hodnotami Charity.

Nabízíme:

· HPP na plný úvazek – pružná pracovní doba.

· Mzdu dohodou, po zapracování osobní ohodnocení a možnost odměn.

· 5 týdnů dovolené.

· 2 dny indispozičního volna.

· Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

· Možnost vzdělávání, osobního rozvoje a profesního růstu.

· Stabilní zaměstnání s přidanou hodnotou pomoci potřebným.

· Přátelský kolektiv, férový přístup a podporu vedení.

Nástup: dle dohody

Přihlášky (strukturovaný životopis včetně krátkého motivačního dopisu) prosím zasílejte nejpozději do 18. 10. 2024.