Asistent/ka - obchodní oddělení

Jméno/Firma
Broker Consulting, a.s.
Pracoviště
Vídeňská 995/63, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
2. 10. 2024

Broker Consulting je jednou z předních společnosti na českém trhu v oblasti finančního a realitního poradenství. V rámci franšízy Broker Point Premium hledáme pečlivou a spolehlivou pravou ruku, která zajistí hladký chod kanceláře a podpoří náš tým v každodenní péči o klienty.

Co vás čeká:

- Administrativní podpora členů týmu

- Příprava a kompletace podkladů a dokumentů pro klienty

- Komunikace s klienty a plánování schůzek

- Péče o návštěvy a zajištění chodu kanceláře

- Zajímavá a samostatná práce, která není jednotvárná

- Po zaškolení možnost specializace na úvěry, pojištění, investice nebo realitní služby.

Co nabízíme:

- Pracovní poměr na HPP na dobu určitou s možností prodloužení a odpovídajícím finančním ohodnocením

- Zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí a trvalým růstem

- Možnost kariérního růstu, centrální školení a vzdělávání

- Přátelský kolektiv a jednotná firemní kultura

- Stravenky + Sick days

Co požadujeme:

- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou, ekonomický směr výhodou.

- Příjemné vystupování a komunikační schopnosti.

- Znalost práce v programech MS Word, Excel, PowerPoint

- Výhodou, nikoliv však podmínkou, je znalost bankovních a finančních produktů či realitních obchodů.

Pokud vás tato nabídka zaujala a chcete být součástí našeho dynamického týmu, zašlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis.

Těšíme se na Vás!