Manažer kvality/ Quality manažer

Jméno/Firma
O L P R A N spol. s r. o.
Pracoviště
Průmyslová 1128, Hořice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
2. 10. 2024

OLPRAN spol. s r.o.
Hořice

Úvodní představení
Máte rádi kola, zdravý životní styl a hledáte stabilní zaměstnání? Jste pečliví a pracovití? Chcete tvořit něco krásného a užitečného, z čeho mají celé generace radost? Tak pojďte do našeho týmu OLPRAN.

Jsme ryze česká rodinná firma, která se zabývá prodejem a výrobou jízdních kol od roku 1991. Za dobu svého působení jsme prodali již více než 1.500.000 bicyklů v různých provedeních a zemích světa. V roce 2008 jsme dokončili stavbu nejmodernějšího závodu na výrobu jízdních kol ve střední Evropě v Hořicích v Podkrkonoší. Maximální kapacita montážní linky je 600.000 kol ročně.

Kola značky OLPRAN se vyznačují kombinací kvality za rozumnou cenu. Nabízíme cenově dostupná kola v provedení horská, treková i krosová v designově zajímavém provedení včetně velmi oblíbených e-kol.

Náplň práce

· blízká komunikace s výrobních ředitelem

· fyzická kontrola a odzkoušení hotových výrobků

· nastavování kvalitativních procesů

· vstupní kontrola rizikových komponentů

· příprava tabulek a podkladů pro výrobu

· tvorba/úprava manuálů a návodů pro výrobu

· pravidelné kontroly dodržování správných postupů a používání správného nářadí

· evidence neshodných dílů a oprav

· reporting během a po ukončení projektu

· přímá komunikace se zákazníky

Požadujeme

· zkušenosti na pozici manažera kvality alespoň 2 roky

· znalost anglického jazyka (na komunikativní úrovni)

· technicky orientovaná osobnost

· samostatnost, spolehlivost, selské uvažování

· zkušenosti z cyklo odvětví ani z oddělení kvality nejsou podmínkou, ale výhodou!

Nabízíme

· příspěvek na stravování 120 kč/den do mzdy

· jednosměnný provoz, pouze ranní směny

· volné víkendy

· mobilní telefon i pro soukromé účely

Nástup od 1.11 nebo 1.12.202

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi uchazečů o zaměstnání společnosti OLPRAN, spol. s r.o. v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. (GDPR) o zpracování osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci a zároveň potvrzujete pravdivost uvedených údajů.