Obchodní zástupce pro ČR

Jméno/Firma
Tommi CZ s.r.o.
Pracoviště
Za Nádražím 2569, Písek
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pracovní nabídka

O společnosti Tommi CZ s.r.o.

Tommi CZ s.r.o. je česká společnost s více než 30letou tradicí, působící na trzích po celé Evropě, Asii a Jižní Americe. Jsme lídrem v oblasti chovatelských potřeb a naše značka Asan, oceněná prestižním titulem World Brand Award, je uznávaná pro svou kvalitu, inovativní přístup a udržitelnost. Jsme společnost, která spojuje vášeň pro zvířata s vysokou kvalitou a spolehlivostí. Nyní hledáme nadšeného obchodního zástupce, který s námi bude dále budovat silné vztahy se zákazníky a rozvíjet naše obchodní aktivity.

Co vás čeká:

  • Aktivní práce se zákazníky, budování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s cílem zvýšit prodej a spokojenost klientů
  • Akvizice nových zakázek a zákazníků v segmentu B2B ????
  • Péče o svěřený region a pravidelné obchodní schůzky v rámci ČR (osobně i online) ????
  • Plánování a realizace obchodních strategií, analýza trhu a konkurence
  • Odpovědnost za dosažení prodejních cílů a pravidelný reporting výsledků
  • Neustálé zlepšování strategie návštěv zákazníků a jejich vyhodnocování
  • Příprava obchodních nabídek a sledování jejich úspěšnosti
  • Spolupráce na rozvoji produktů a optimalizaci procesů
  • Reprezentace společnosti a šíření dobrého jména na trhu
  • Spolupráce s týmem na zvyšování obratů a zisků

Co by vám nemělo chybět?

  • Prokazatelné zkušenosti v obchodní roli, ideálně v B2B
  • Skvělé komunikační a vyjednávací dovednosti ????, schopnost budovat pevné vztahy
  • Proaktivní přístup, obchodní myšlení a orientace na výsledek
  • Analytické a strategické schopnosti
  • Pozitivní a nadšený přístup, schopnost přijmout výzvy a přizpůsobit se změnám
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič ????
  • Znalost angličtiny výhodou (není podmínkou)
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, CRM)

Co vám nabízíme?

  • Stabilní zázemí české společnosti s více než 30letou tradicí
  • Dynamické a kreativní pracovní prostředí, kde můžete ovlivnit směr obchodních aktivit
  • Motivační finanční ohodnocení a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (včetně slev na naše produkty)
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou s flexibilní pracovní dobou ⏰

Místo výkonu práce: Celá ČR

Nástup: Ihned

Chcete být součástí našeho týmu?
Pokud vás láká dynamická a zajímavá práce, kde můžete růst a realizovat své nápady, rádi vás přivítáme mezi námi! Stačí nám zaslat svůj životopis a pár vět o tom, proč byste byli ideálním členem našeho týmu. ???? Těšíme se, až se o vás dozvíme více!