SALESFORCE ADMINISTRATOR junior

Jméno/Firma
Vekra s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
2. 10. 2024

Jsme VEKRA, česká jednička na trhu OKEN, DVEŘÍ a STÍNĚNÍ. Zákazníkům nabízíme jistotu prostřednictvím dodávky komplexního řešení a záruky na celé dílo. Vše, co děláme, děláme poctivě a s absolutním nasazením a důrazem na kvalitu i maximální životnost našich produktů, které zároveň snižují výdaje zákazníkům za energie.

Naši pozici na trhu jsme si kromě výše uvedeného upevnili zásadními investicemi do digitalizace a automatizace postupů a procesů. Díky tomu se nám podařilo vybudovat moderní prostředí fungující na nejvyspělejších technologiích, strojích a zařízeních současnosti.

Vzhledem k našim smělým plánům do budoucna, plánujeme naši společnost posílit o pozici:

Charakteristika:

VEKRA Procesní a vývojové IS/IT oddělení hledá do svého týmu administrátora CRM systému od společnosti Salesforce. Oddělení zajišťuje vývoj, správu a integraci s dalšími softwary na podporu obchodního a servisního oddělení společnosti. Nabízíme zapojení do projektu transformace největšího českého výrobce a prodejce oken společnosti VEKRA v nejlepší evropskou technologickou společnost v našem oboru.

Náplň práce:

  • správa stávajícího systému Salesforce
  • podílení se na opravování incidentů a na procesu nasazování nových funkcionalit
  • správa uživatelů, rolí, profilů
  • úprava a vytváření reportingu
  • tvorba a testování automatizačních pravidel
  • kontrola procesů
  • podpora koncových uživatelů

Očekáváme od vás:

  • základní zkušenost s administrací systému Salesforce
  • chuť poznat, spravovat a vylepšovat existující firemní systémy

Nabízíme vám:

  • práce na rozsáhlém projektu s možností sledovat výsledky své práce
  • zázemí stabilní české společnosti, jedničky na českém trhu
  • vize vedení společnosti vybudovat technologickou společnost
  • vybavení kvalitní pracovní technikou – NTB, iPad, iPhone
  • přátelskou atmosféru a spolehlivé kolegy
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
  • výrazné slevy na firemní produkty

Stane se VEKRA Vaší další příležitostí? Přihlaste se ještě dnes!

Pro jakoukoli radu nebo podporu nám napište a my Vám rádi pomůžeme!

Náborový proces ve VEKŘE:

Žádosti zpracováváme průběžně a nábor ukončíme, jakmile najdeme správného kandidáta. Součástí náboru jsou vždy pohovory a u vybraných pozic můžete očekávat vyplnění osobnostního dotazníku a testu kognitivních funkcí. Pohovory na manažerské pozice mohou být více kolové a být spojené s vypracováním případové studie.