Hledáme španělsky mluvícího obchodního zástupce (80-120.000 Kč)

Jméno/Firma
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Pracoviště
Vsetín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Španělština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
2. 10. 2024

Zvládneš komunikovat ve španělštině a nevadí Ti občas vycestovat do zahraničí? Hledáme obchodního zástupce, který bude ochotný rozvinout Náš zahraniční trh. Pojď se přidat k nám!

Náplň práce:

* Komunikace se zákazníky, porozumění jejich potřebám a poskytování odpovídající podpory.
* Hledání a využívání nových tržních možností.
* Vytváření a prezentace nabídek.
* Vedení obchodních jednání s partnery a zákazníky.
* Účast na konferencích a veletrzích.

Požadujeme:

* Vzdělání v oboru Elektrotechniky nebo souvisejícím oboru.
* Schopnost komunikovat ve španělštině a rozšířit působnost na zahraniční trhy.
* Schopnost pracovat jak samostatně, tak v rámci týmu.
* Ochota cestovat do zahraničí.

Nabízíme:

* Nadstandardní platové ohodnocení za kvalitní výkon
* Firemní automobil, notebook a telefon i pro soukromé účely
* Pracovní prostředí s pevnou pozicí v regionálním trhu
* Pět týdnů dovolené
* Příspěvek na stravování
* Flexibilní pracovní režim

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Tato pracovní nabídka je vhodná pro pozice: obchoďák, nákupčí, sales manager, account manager se znalostí technologií kpi, hw, sw, komunikačních dovednostmi, reprezentativním chováním a podobnými.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.