**Production Engineer-PhD matematika, fyzika, strojírenství…**

Jméno/Firma
GHS Consulting s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
2. 10. 2024

Pro našeho klienta – mezinárodní výrobní společnost se sídlem cca 15 km severně od Prahy - obsazujeme pozici Production Engineer.

Náplň práce:

  • spolupráce na zavádění projektů do výroby, jejich plánování, ověřování postupů
  • nastavování procesů a postupů ve výrobě, jejich optimalizace a dokumentace
  • komunikace s kolegy z oddělení vývoje
  • odborné řízení techniků ve výrobě

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (PhD výhodou), strojní, materiálové, fyzika, matematika
  • praxe z oblasti výroby nebo vědeckého prostředí
  • znalost matematiky a fyziky
  • dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • analytické schopnosti
  • znalost materiálů
  • MatLab/Phyton, CAD - výhodou
  • znalost mikro a nanomateriálů, principů výroby

Co Vám nabízíme:

  • zázemí významné mezinárodní společnosti
  • možnost dalšího odborného rozvoje ve spolupráci s kolegy ze zahraničí
  • práce na zajímavých projektech se špičkovými technologiemi
  • velmi dobré finanční ohodnocení

www.ghsconsulting.cz

klíčová slova: fyzika, optika, mikroskop, Phyton, MatLab, elektrotechnika